návrat na titulní stránku biz4U.cz

Doporučujeme:


Napište nám

Váš e-mail:
Zpráva:

VARIANTY POŘÍZENÍ PRO VÍCE ESHOPŮ:

V případě Vašeho zájmu o provozování více eShopů biz4U (všechna Vaše data jsou jednoduše spravována na jednom místě, ovšem pro zákazníky i vyhledávače se jeví jako několik zcela samostatných eShopů na samostatných doménách) nabízíme na další licence zajímavou slevu. Každý další eShop nabízíme jen za 20% ceny dle vybrané varianty!

  1. Dle první varianty pořízení eShopu biz4U činí následný roční udržovací poplatek (splatný vždy do 30. 1. roku následujícího po zakoupení licence) za každý další eShop biz4U 16% ze základní pořizovací ceny (tedy z 5.800 Kč = 20% z 29.000 Kč), což je 928 Kč/rok.

  2. Při využití druhé varianty pořízení eShopu biz4U je cena za každou jednu další plnou instalaci (bez on-line podpory, následné aktualizace a tedy i bez dalších plateb) 7.800 Kč.

Díky naší technologii platíte při využití eShopu biz4U pouze za jeden webhosting a domény, ušetříte tedy tisíce korun ročně za webhosting pro každou další doménu!

Menším nenáročným projektům (např. jen desítky až stovky položek zboží v eShopu) nabízíme možnost smluvní ceny, s možností zajímavých slev!


Zprostředkovatelům nabízíme provizi za každou dokončenou zakázku, napište nám prosím v případě zájmu o bližší informace!

Všechny ceny uvádíme bez DPH 19%.

Máte zájem o rychle implementované a praxí ověřené řešení pro Vaše elektronické obchodování? Jsme tu pro Vás, připraveni pracovat ve dne v noci, v pracovní dny, ale i o víkendech a svátcích. Spokojenost Vás, i Vašich zákazníků jsou pro nás samozřejmým cílem a přáním.