návrat na titulní stránku biz4U.cz

Doporučujeme:


Napište nám

Váš e-mail:
Zpráva:

VARIANTY POŘÍZENÍ PRO JEDEN ESHOP:

  1. Cena jedné licence dle první varianty činí 29.000 Kč za jednu plnou instalaci, včetně základního nastavení barevné kombinace (viz např. www.foto4U.cz, www.elektro4U.cz, www.LCD4U.cz a www.Telefonky.cz) veškeré grafiky dle požadavků zákazníka.
    Následný roční udržovací poplatek za eShop biz4U činí 16% ze základní pořizovací ceny (tedy 4.640 Kč) a je splatný vždy do 30. 1. roku následujícího po zakoupeni licence. Zákazník hradící roční udržovací poplatek získává trvalou on-line podporu, dále automaticky, ihned a zdarma veškerá vylepšeni eShopu biz4U (vylepšení přibývá často i několik měsíčně), či úpravy vyplývající ze zákonných norem (z posledních let např. změna sazeb DPH, poplatek za elektroodpad apod.). V ceně je základní zaučení práce s eShopem a celoroční 24/7 on-line podpora.

  2. Druhou variantou nákupu eShopu biz4U je uhradit ihned plnou cenu za jednu licenci (39.000 Kč) a poté již neplatit žádné udržovací poplatky. Případné změny, vylepšeni, či úpravy vyplývající ze zákonných norem eShopu biz4U, o kterých jsou od nás provozovatelé pravidelně informováni si v případě zájmu můžete dokoupit za smluvní cenu. V ceně je základní zaučení práce s eShopem, v prvním roce i celoroční 24/7 on-line podpora.

Individuální úpravy většího charakteru eShopu biz4U (např. napojení na zatím nepodporovaný ekonomický systém) jsou účtovány dle oboustranné písemné dohody, nebo za sazby uvedenou ve "Smlouvě o dílo".

Menším nenáročným projektům (např. jen desítky až stovky položek zboží v eShopu) nabízíme možnost smluvní ceny, s možností zajímavých slev!


Zprostředkovatelům nabízíme provizi za každou dokončenou zakázku, napište nám prosím v případě zájmu o bližší informace!

Všechny ceny uvádíme bez DPH 19%.

díky našim cenám Vám jistě zbyde i na dovolenou u moře ;-)

Máte zájem o rychle implementované a praxí ověřené řešení pro Vaše elektronické obchodování? Jsme tu pro Vás, připraveni pracovat ve dne v noci, v pracovní dny, ale i o víkendech a svátcích. Spokojenost Vás, i Vašich zákazníků jsou pro nás samozřejmým cílem a přáním.